[elfsight_popup id="1"]

İnternet kullanımının yaygınlaştığı günümüzde e-ticaret firmaları sıklıkla karşımıza çıkıyor. Son yıllarda popülerliği giderek artan web sitelerinin arama motorlarında daha çok tıklanan ve daha çok kitleye hitap eden firmalar olması için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) danışmanlığı almaları gerekiyor. SEO danışmanlığı almadan yönetilmeye çalışılan web sitelerinin içi boş olmakta ve ziyaretçiler aradıklarının bulamadıkları için tıklanma sayısı azalmaktadır. Dolayısı ile de arama motorlarında alt sıralara inerek rakip firmaların gölgesinde kalmaktadır. Smartnet ailesi olarak 2007 yılında web hizmetlerinin iyileştirilmesi amacıyla kurulmuş köklü ve prestijli bir dijital ajanstır. SmartSEO birimimiz ile arama motoru optimizasyonu desteği alabilirsiniz.

SEO DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Butik ya da zincir firmaların işlerini, markalarını ve ürünlerini tanıtmak amacıyla kurdukları web siteleri eğer rakip firmaların web sitelerinin yanında donanım, içerik ve güncellenme olarak geride kalırsa haliyle ziyaretçi sayısı da azalır.

Ziyaretçi sayısı azalan firma ürün satışının da azalmasını göze almalıdır. Çünkü sitenin tanınırlığı ve güvenilirliği ile doğru orantılı olarak site satışları artar. Ancak firmalar bunu tek başlarına sağlayamazlar ve bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarlar. İşte bu noktada web sitelerinin iyileştirilmesi ve arama motorlarında sitenin anahtar kelimeler ışığında daha çok ziyaretçi çekmesini sağlamak için alınan hizmete SEO danışmanlığı denir. Firmamız dijital platformun önemini iyi analiz ederek, bu parametreler doğrultusunda da hizmetlerine ara vermeden devam eden bir firmadır. Firmamız SEO danışmanlığı konusunda sahada tecrübe edinmiş SEO uzmanları ile hizmet verir.

seo1

SEO Uzmanı Kime Denir?

Firmanın web sitesinin iyileştirilmesi için yapılacak olan çalışmaları yapacak olan, dijital veri toplama ve analiz etme becerisi yüksek ve bilişim teknolojileri konusunda eğitimli olan kişilere SEO uzmanı denir. Firmamızda web sitesinin iyileştirilmesi için çalışan personellerimiz alanın da uzman kişilerdir. Arama motorlarında ziyaretçilerin neleri tıkladığının analizini yaparak sizin web sitenizin de arama motoru trafiğinin yoğunluğunu artıracak anahtar kelimeler SEO uzmanlarımız tarafından belirlenir.

seo2

SEO Hizmetleri Nasıl Sunulur?

SEO danışmanlığı verecek olan SEO uzmanımız öncelikle web sitenizin ve rekabet ortamınızın analizini çıkarır. Yani sitenin tekstil yada elektronik gibi hangi rekabet ortamında hizmet verdiği ve ziyaretçi popülasyonunda kimler olduğu gibi detaylar belirlenir. Daha sonra web sitesinin iyileştirilmesine yönelik güçlü bir ekip çalışması ile yapılması gerekenler belirlenir ve uygulamaya konulur. Firmamız SEO danışmanlığı hizmeti verirken sizleri arama motorlarında en üst seviyeye çıkarmayı taahhüt eder. Verdiğimiz SEO hizmetleri kapsamında site içi yapılması gerekenler arasında sayfa başlıklarının, site haritasının değiştirilmesi gibi konuların yanında sitenizin mobil uyumluluğu gibi hizmetler yer alır. Ayrıca site dışı faktörler olarak ilk akla gelen ise backlink uygulamalarıdır. Tüm bu hizmetler birleştiğinde sitenizin tıklanma oranı da artacaktır. Firmamız periyodik olarak sitenizin tıklanma oranlarını sizlere raporlar halinde sunar.

seo4

Kaç Çeşit SEO Danışmanlığı Vardır?

Son yılların en popüler dijital çalışma alanlarından bir olan SEO danışmanlığı ile kurumsal firmalara, butik işletmeler, kişisel sayfalara ve bloglara SEO danışmanlığı hizmeti verilir. Her alanda farklı içeriğe sahip olan SEO danışmanlığı ile bloglarınızın yada online sitelerinizin popülerliği artar.

seo3

SEO Danışmanlığı Fiyatları Nedir?

SEO danışmanlığı bir hizmet olup elbette bedeli vardır. Ancak burada fiyat belirtmek doğru değildir. Çünkü verilen her SEO danışmanlığı hizmetinin içeriği farklı olduğu için ücreti de değişir. Bu konuda detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Sizlere web tasarımı ve SEO hizmetleri gibi konularda detaylı bilgiler uzmanlarımız tarafından verilir.