[elfsight_popup id="1"]

İnternetin en popüler kitle iletişim araçlarından bir tanesi haline geldiği modern toplumda, bu popüler ve etkin kitle iletişim aracının nabzını elbette sosyal medya platformları tutmaktadır. Bu nedenle sosyal medya platformları vasıtasıyla çok başarılı faaliyetlerin icra edilmesi de mümkünken yapılacak bir hata halinde büyük facialar da söz konusu olabilir. Bu denli büyük bir potansiyeli layıkıyla kullanabilmek adına da SMM (sosyal medya yönetimi) hizmetinin uzman bir firmadan alınması şarttır.

Bizler Smartnet olarak sizlere hem deneyimli ekibimiz hem de profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile SMM (sosyal medya yönetimi) hizmetini sağlıyoruz. Üstelik bu hizmetimizde sahip olduğumuz teknolojik alt yapının yanı sıra elde ettiğimiz deneyim de çok daha yüksek bir hizmet kalitesi meydana getirmemize destek oluyor. Son olarak siz değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güven ve destek, SMM (sosyal medya yönetimi) alanında bizi bir numara yapıyor.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE REKLAM UNSURU

Sosyal medya yönetimi hizmetimizde öncelikli olarak uygunsuz içeriklerin kaldırılması yer alıyor. Pek çok sosyal medya platformunda sayısız uygunsuz içerik yer alıyor.

Bu içeriklerin her biri elbette kişi ya da kurumlara zarar verecek nitelikte olabiliyor. Gerek yorumlarda, gerekse reklamlar ya da paylaşımların bazı kısımlarında hatta mesaj kutularında dahi bu gibi itibar zedeleyici ve sosyal medya hesaplarının amaçlarına tamamıyla ters düşen içerikler yer alabiliyor. İşte bizler yönetmekte olduğumuz sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip ederek bu gibi içeriklerin en kısa zamanda kaldırılması ve itibar zedeleyici hiçbir paylaşımın olmaması konularında iş ortaklarımıza destek oluyor, beklentilerini aşacak bir özenle işimizi yapıyoruz.

smm3

Sosyal Medya Reklam Çalışması Nasıl Olmalı?

Reklamlar konusunda önem arz eden bir diğer unsur ise reklamların miktarı. Bu son derece titiz bir araştırmayı ve ayarlamayı gerektiriyor. Zira reklamların belirli bir yoğunluğu aşması durumunda beklediği etkiyi vermemesi hatta aksine tanıtımı yapılan ürün ya da hizmete zarar verici bir nitelik taşıması pek de zor tahmin edilecek bir husus değil. Hal böyle olunca da hem sitenin hedef kitlesine uygun hem de miktarı kararında bir reklam faaliyeti gerekiyor.

smm2

Uygunsuz İçeriklerin Tespiti ve Optimizasyonu Nasıl Olmalı?

Sosyal medya yönetimi hizmetimizde öncelikli olarak uygunsuz içeriklerin kaldırılması yer alıyor. Pek çok sosyal medya platformunda sayısız uygunsuz içerik yer alıyor. Bu içeriklerin her biri elbette kişi ya da kurumlara zarar verecek nitelikte olabiliyor. Gerek yorumlarda, gerekse reklamlar ya da paylaşımların bazı kısımlarında hatta mesaj kutularında dahi bu gibi itibar zedeleyici ve sosyal medya hesaplarının amaçlarına tamamıyla ters düşen içerikler yer alabiliyor. İşte bizler yönetmekte olduğumuz sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip ederek bu gibi içeriklerin en kısa zamanda kaldırılması ve itibar zedeleyici hiçbir paylaşımın olmaması konularında iş ortaklarımıza destek oluyor, beklentilerini aşacak bir özenle işimizi yapıyoruz.

smm1

Sosyal Medya Hesabının Hedef Kitlesi Analizi Nasıl Yapılmalı?

Sosyal medya platformlarında paylaşımların her zaman için hedef kitleye uygun olması gerekiyor. Aksi halde hem takipçi sayısı hem de sosyal medya hesabının itibarı bariz şekilde azalıyor. Eğer hedef kitle belli değilse ve her kesimden insana hitap edilen bir sayfa söz konusu ise bu anlayışa uygun içeriklerin dengeli bir şekilde yapılması gerekiyor.

smm4

Alacağım Sosyal Medya Ücreti Neye Göre Belirlenir?

Sosyal medya yönetimi elbette geniş kitlelere hitap edebilmek adına ekonomik ve etkin bir araç olması bakımından önemli. Haliyle uzman ve deneyimli profesyoneller tarafından verilmesi gerekiyor. Ancak bu hizmetin ücretleri de iş ortakları açısından bir o kadar önemli. Ne de olsa hangi gelir grubundan olursa olsun hiç kimse bir ürün ya da hizmete hak ettiğinden fazla bir karşılık vermek istemez. İşte bizler kar amacını geri planda tutan müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde hem beklentilerinizi aşacak bir kalite ortaya koyuyor hem de bu hizmeti son derece makul fiyatlar üzerinden sizlere sunuyoruz. Şüphe yok ki hiçbir zaman hizmet kalitemizi bahane ederek fiyatlarımızı daha yukarı taşımıyor, bütçenizi de düşünüyoruz.