[elfsight_popup id="1"]

Video oluşumunu kapsayan tüm süreçler olan video prodüksiyon hizmeti firmalar tarafından en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Profesyonellik gerektiren video prodüksiyon hizmeti bu sebeple alanında uzman olan firmadan talep edilmelidir. Bir filmin çevrilmesi, ya da bir radyo, televizyon programının yayınlanması gibi eylemlerin tümünü kapsayan video prodüksiyon hizmeti bu sebeple geniş bir hizmet ağına sahiptir. Profesyonel video prodüksiyon firmamız ile kusursuz prodüksiyon hizmetleri alınabilir. Titiz kadromuz ve kusursuz prodüksiyon ekipmanlarımız ile firmalara pratik bir şekilde prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Web sitemizden geniş düzeyde referans kataloğu sunuyor ve diğer prodüksiyon firmalarından farklı olarak sizlere en iyi ücretleri sunuyoruz.

VİDEO PRODÜKSİYON HİZMETİ KAÇ AŞAMADAN OLUŞUYOR

Prodüksiyon terimi video yapım anlamına geliyor. Diğer bir ifade ile video prodüksiyon video yapım hizmetidir.

Video prodüksiyon sırası ile ön hazırlık, yapım ve yapım süreci sonrası olmak üzere toplamda 3 temel başlığa sahiptir. Video prodüksiyon 3 temel kısmı kritik özelliklere sahip olduğundan mutlaka alanında uzman firma tarafından sunulması gerekiyor.

Video prodüksiyon ilk aşaması olan Pre Prodüksiyon aşaması hayati bir önem arz ediyor. Gerçekleştirilmesi gereken video yapım çalışmaları, film prodüksiyonunun kullanım sahaları, yayın kataloğu ve ulaşılmak istenen kitle gibi ayrıntılar belirlendikten sonrasında profesyonel video prodüksiyon firmamızca belirlenen prodüksiyon hizmetlerinde şirketlerin ve yapımcıların tüm beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap ediyoruz.

Firmamız tarafından belirlenen eşsiz stratejiler ile tanıtım amaçlı çekim kataloglarında, TV programları, eğitim amaçlı çekilen film çekimleri, reklam filmleri gibi faktörlerin sunulmasından önce profesyonel kadromuz üzerinden senaryo yazılımı, storyboard, moodboard gerçekleştirme, cast/oyuncu belirleme, ekip ve ekip malzemeleri belirleme gibi prodüksiyon işlemlerini kusursuz bir şekilde sunuyoruz.

Prodüksiyon yani yapım aşaması hizmeti sunan şirkette gerçekleştirilmesi gereken çekim eylemini kapsıyor. Yapım öncesi kısmından hemen sonrasında gerçekleştirilecek bölüm olan Prodüksiyon aşaması da oldukça önemlidir. Seslendirme, müzik bestelenmesi gibi eylemler Prodüksiyon aşamasında yer alıyor. Profesyonel Prodüksiyon firması olarak bu aşamada ise 4K ve üzeri uzman ekipler ile hizmet sunuyoruz. Yapım sürecinde yalnızca görüntü ekipmanları değil ayrıca ses ve ışık ekipmanları da çekim eylemi baz alınarak kusursuz bir biçimde planlanması gerekiyor. Çekimlerin yapılacağı ortamlar ise yapım öncesi aşaması baz alınarak planlanması gerekiyor.

Diğer video prodüksiyon bölümlerinde olduğu gibi Post Prodüksiyon aşaması da önem arz ediyor. Video prodüksiyon hizmetinin en son aşaması olan Pos Prodüksiyon aşamasında ise profesyonel video prodüksiyon firmamız tarafından video/kurgu, ses döşeme, montaj, görsel efektler, grafik tasarımları, renk düzenleme, kapak ve KJ gibi faktörler profesyonel kadromuz üzerinden gerçekleştirilerek kurgulanan veya montajlanan filme ilave edilerek nihai film yayına sunuluyor.

Final bölümünde ise artık filmimiz ile ilgili sosyal medya alanlarında, televizyonlarda ve benzeri türden alanlarda yayına sunulmaya aktif duruma getirilmiştir.

video-produksiyon2

Profesyonel Video Prodüksiyon Firması Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Sektörün en iyi video prodüksiyon firması olarak kuruluş yılımızdan bugünekadar kusursuz bir hizmet anlayışına sahibiz. Pek çok video prodüksiyon firmaları aksine ek ücretsiz ve daha düşük fiyat tarifesi ile hizmet sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile garantili bir şekilde prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Lider prodüksiyon firması olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tanıtım filmi, sinema filmi, reklam filmi ve klip çekimleri gibi birçok alanlarda video prodüksiyon hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen video prodüksiyon firması olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. Kurumsal web sitemizden online olarak prodüksiyon talep formu sunuyoruz. Kaliteli prodüksiyon şirketi olarak Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunuyoruz. Prodüksiyon hizmetleri almak istediğinizde web sitemiziziyaret edebilir, online talep formumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.