DDM

Vaillant Dünyaca Ünlü Tavşanlı Marka Logosunu Güncelledi

Vaillant Dünyaca Ünlü Tavşanlı Marka Logosunu Güncelledi

U Uzun yıllardır farklı hem marka hem iş ortakları bacağında farklı dijital dönüşüm projelerinde destek verdiğimiz markalarımızdan Vaillant Türkiye, logosunu tüm dünyadaki ana markası Vaillant için eş zamanlı olarak güncelledi.

Vaillant 146 yıllık ısıtma, sıcak su ve soğutma alanında premium hizmet veren bir iklimlendirme markası. Vaillant Group tüm dünyada 60'ın üzerinde ülkede 30 milyon müşteriye hizmet veriyor. Vaillant Türkiye, Kasım 2020 itibariyle Türkiye'de 28.yılını kutlayacak.

Smartnet olarak 15 Ekim 2020 itibariyle Vaillant Türkiye'ye ait 150'ye yakın bayi web sitesi, Türkiye'ye özel kullandıkları dijital varlıklarındaki logo güncellemelerimizi tamamladık. Vaillant bütün Dünya'da tanınan Tavşanlı logosunu 121 yıldır kulanıyor. Logonun zaman içindeki değişimini bu görselde izleyebilirsiniz.Merak edenler için Vaillant Türkiye için hazırladığımız projelerden bazılarına aşağıda bulabilirsiniz:

Vaillant Türkiye Yetkili Satıcı Web Siteleri,
Mikrositeler; Kombinin Mucidi, Akıllı Oda Termostatı, Doğa Derneği ile beraber hayata geçirilen Küçük Akbabalar projesi,
Kampanya sayfaları Ücretsiz Keşif Kampanyası; Hediye Çeki kampanyası.

Size de dijital dönüşüm projelerinde nasıl yardımcı olabiliriz öğrenmek için tıklayın.